شرایط و قوانین:

کاربر گرامی، از اعتماد شما در انتخاب سامانه فروش برخط کارگزاری رسمی تامین آینده متشکریم

خواهشمند است جهت استفاده از خدمات کاربردی تامین آینده ، موارد زیر را ملاحظه فرمائید.

ورود کاربران به تارنما (وب‌تارنما) تامین آینده و استفاده ازخدمات ارائه شده در این تارنما یا برنامه‌های منتشره توسط تامین آینده به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. تامین آینده با تابع از شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در تارنما جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هرگونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هرگونه ابهام با کارشناسان تامین آینده مشورت نمایید.

 

تعاریف

بیمه‌گذار، مشتری یاکاربر:

بیمه‌گذار، مشتری یاکاربر شخص است که با اطلاعات خود نسبت به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تامین آینده اقدام مینماید. شخصی که در سامانه تامین آینده با استفاده از اطلاعات خود نسبت به ثبت سفارش، خرید یا دریافت خدمات برای شخص سومی اقدام می‌کند، نیز از طرف تامین آینده به عنوان مشتری شناخته شده و ملزم به رعایت تمامی قوانین حاکم بین تامین آینده و کاربر می‌باشد.

 

نماینده بیمه:

طبق آئین‌نامه شماره ۲۸ مصوب شورای عالی بیمه، نماینده بیمه شخصی حقیقی یا حقوقی است که با توجه به قوانین و مقررات و مفاد این آئین ‌نامه مجاز به عرضه خدمات بیمه‌ای در داخل کشور به نمایندگی از طرف شرکت بیمه طرف قرارداد خواهد بود.

کیف پول:

کیف پول عبارت است از موجودی کاربر در سامانه کارگزاری که اعتبار آن ممکن است از طریق پرداخت بانکی توسط خود کاربر یا توسط تامین آینده به واسطه خرید بیمه‌نامه افزایش یابد.

 

حریم شخصی:

تامین آینده متعهد است با بیشترین توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و از جدیدترین فناوری‌های موجود جهت حفظ اطلاعات شما استفاده نماید. موضوعات طرح شده توسط تامین آینده مانند متن‌ها، طرح‌های ترسیمی، نماد، موارد قابل بارگیری، نسخه برداری و تمامی محتوای تولید‌شده توسط تامین آینده تحت مالکیت تامین آینده شمرده شده و حق هر‌گونه استفاده از آنها در اختیار تامین آینده می‌باشد.

 

شرایط و قوانین تارنما

- اعتبار کیف پول هر فرد، غیر قابل انتقال به سایر کاربران و غیر قابل تبدیل به پول نقد می باشد.

- چنانچه یکی از کاربران تارنما با استفاده از کد معرف خود، شخص دیگری را به تارنما معرفی کند و شخص دوم، خدمتی را از طریق کد معرف از تارنما خریداری نماید، و سپس بعد از آن به هر طریقی محرز گردد که بیمه‌نامه مذکور، بدون اطلاع یا رضایت شخص دوم به حساب او خریداری شده‌است، در صورت نسبت داشتن خرید صورت گرفته به شخص مُعرِف، تخفیف‌های دریافتی شخص معرف از آن خرید، بدون اطلاع دادن به وی از اعتبار او کسر و به اعتبار شخص دوم واریز می‌گردد. در صورت تکرار این عمل برای بار دوم، کلیه اعتبارات کیف پول معرف کسر می‌گردد و بنا به صلاحدید تامین آینده ، حساب کاربری شخص مذکور مسدود می‌گردد.

- کاربر نمی‌تواند کد‌ معرف خود را در هر یک از سامانه‌ها یا بسترهای تخفیفی که ماهیت انها ارائه تخفیف‌های متنوع می‌باشد، عرضه یا در معرض نمایش بگذارد؛ در صورت مشاهده چنین اعمالی اعتبار کیف پول کاربر، که از طریق استفاده دیگران از کد معرف وی به حساب او افزوده شده، صفر می‌گردد و عرضه کد معرف توسط کاربر به دیگران به معنای موافقت با این امر می‌باشد.

- تمامی قیمت‌های ارائه‌شده در سامانه از طرف نمایندگان بیمه اعلام می‌شود و تامین آینده هیچ گونه دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و چنانچه تخفیفی از طرف تامین آینده بر روی قیمت ها اعمال شود، به کاربر اعلام خواهد شد. از آنجا که محصولات ارائه‌شده در تامین آینده وابسته به شرکت‌های بیمه می‌باشد، انصراف از دریافت بیمه‌نامه منوط به قوانین داخلی شرکت صادرکننده‌ی بیمه می‌باشد.

- درصورتی که درخواست مشتری به هر عنوان امکان اجرا شدن را نداشته باشد، تامین آینده ملزم بوده در اولین زمان ممکن بعد از ارسال درخواست توسط کاربر او را آگاه سازد و در اولین فرصت ، نسبت به بازگشت وجه پرداختی کاربر اقدام ‌نماید.

- در بیمه‌های بدنه و بعضی از پوشش‌های بیمه‌های درمان و بیمه عمر، بیمه آتش سوزی، صدور بیمه‌نامه با شرط بازدید از مورد بیمه یا دریافت مجوزات لازم یا انجام معاینات پزشکی می‌باشد. در این موارد صدور بیمه‌نامه پس از طی مراحل فوق صورت می‌گیرد و ثبت درخواست از تارنمای تامین آینده در موارد فوق به هیچ عنوان به منزله صادر شدن بیمه‌نامه نیست. در موارد مذکور ممکن است لازم باشد پس از کارشناسی تغییراتی در درخواست صورت‌گرفته ایجاد شود که قبل از نهایی شدن به اطلاع مشتری می‌رسد و در نهایت پس از طی مراحل فوق امکان صدور بیمه‌نامه ممکن می‌گردد. هزینه‌هایی که کاربر برای معاینات پزشکی و سایر موارد فوق مینماید، از مقدمات لازم جهت احراز شرایط صدور بیمه‌نامه است که برعهده شخص بیمه‌گذار میباشد.

- در بیمه‌های مسافرتی لازم است بیمه‌گذار بیمه را قبل از ثبت مهر خروج در پاسپورت خریداری نماید؛ در غیر اینصورت بیمه‌نامه صادر شده فاقد اعتبار بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تامین آینده یا شرکت بیمه نخواهد بود.

- تمامی بیمه‌نامه‌های صادره در تامین آینده، مطابق با درخواست مشتری صادر می‌شود. تمام مواردی که مشتری در هنگام خرید در سیستم‌های تامین آینده ، اعم از تارنما و نرم افزار وارد می‌نماید، از جمله سابقه‌ی عدم خسارت، سطح پوشش‌های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش‌های جانبی تکمیلی بیمه‌نامه و دیگر موارد انتخابی، به عنوان درخواست قطعی مشتری تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب‌های انجام شده بر عهده‌ی مشتری می‌باشد.

- در صورت فسخ یا ابطال بیمه‌نامه، عودت وجه بعد از طی شدن مراحل قانونی و مقررات بانکی در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

- بدیهی است چنانچه به دلیل قصور یا اشتباه بیمه‌گذار در وارد کردن اطلاعات لازم، اختلاف قیمتی با قیمت اولیه در سامانه حاصل شود، بیمه‌گذار در صورت تمایل به ادامه خرید، متعهد به پرداخت ما‌به-التفاوت می‌باشد.

- حق تغییر شرایط و قوانین تارنما بدون اطلاعیه، برای تامین آینده محفوظ بوده و کاربر باید قبل از هر خرید، شرایط و قوانین را بررسی نماید. کاربر با خرید از تامین آینده تصدیق می‌نماید که از شرایط و قوانین آگاه بوده و به آن پایبند می‌باشد.

- کاربران در ارسال اطلاعات خود به تامین آینده موظف به رعایت امانت و صداقت بوده و در صورتی که عامدانه اطلاعات اشتباهی ارائه دهند، حق پیگیری قضایی برای جبران خسارات وارده برای تامین آینده محفوظ است.

 

محصولات قابل ارائه در تامین آینده

تامین آینده سامانه مدیریت و فروش برخط بیمه می‌باشد. در تامین آینده هیچ گونه کالای فیزیکی فروخته نمی‌شود. کاربر می‌تواند از این سامانه خدمات مدیریت بیمه و خرید بیمه‌نامه را انجام دهد. استفاده از خدمات مدیریت بیمه برای کاربر رایگان و خرید بیمه‌نامه برای مشتری شامل هزینه می‌باشد. کلیه بیمه‌های قابل فروش در تامین آینده با توجه به درخواست مشتری توسط نمایندگان مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر و برای کاربران مطابق با آدرس ثبت‌شده ارسال می‌گردند.

روش ثبت و ارسال سفارش

- کاربر موظف است در هنگام ثبت درخواست خرید بیمه نامه با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه‌نامه، درخواست خود را به دقت در سامانه وارد نماید و در هنگام تحویل بیمه‌نامه جدید نسبت به عودت اصل بیمه‌نامه قبلی اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط کاربر دارای هرگونه ایرادی باشد یا در هنگام تحویل بیمه‌نامه جدید، بیمه‌نامه قبلی تحویل نگردد، درخواست خرید کاربر غیر معتبر بوده و تامین آینده حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ دارد. بدیهی است، در صورت نبود شرایط ذکر شده، بیمه‌نامه تحویل داده نمی‌شود.

- کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی ارائه نماید.

- کاربران حقوقی برای دریافت فاکتور حقوقی می‌بایست درخواست خود را جداگانه به تامین آینده اعلام نمایند.

- کاربر موظف است جهت نهایی کردن سفارش، مبلغ بیمه‌نامه شخص ثالث را از طریق درگاه پرداخت درون تارنما به صورت برخط پرداخت نماید. چنانچه امکان پرداخت پس از بازدید وجود داشته باشد، در هنگام ثبت درخواست به اطلاع مشتری می‌رسد و در این صورت نهایی نمودن درخواست منوط به پرداخت برخط نمی‌باشد.

- تحویل سفارش در مکان‌هایی که دارای آدرس معتبر نمی‌باشد، همانند اماکن عمومی، امکان پذیر نخواهد بود؛ به استثناء افرادی که به صورت ثابت در آن محل (به عنوان مثال کارکنان ادارات) مشغول فعالیت باشند.

 

انصراف از خرید

کاربر می‌تواند قبل از پرداخت مبلغ بیمه‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه نامه درخواستی کاربر هنوز صادر نشده باشد، تامین آینده موظف است تمامی مبالغ پرداختی را به مشتری بازگشت دهد. در صورتی که بیمه نامه درخواستی صادر شده باشد، عودت وجه درصورت پذیرش شرکت بیمه جهت ابطال بیمه نامه خواهد بود؛ در غیر این صورت بازگشت وجه امکان پذیر نمی‌باشد.

 

مدت قرارداد

از لحظه ورود کاربر با نام کاربری اختصاصی خود، کاربر می‌تواند از خدمات تامین آینده استفاده نماید. ورود کاربر به معنی قبول همکاری با تامین آینده می‌باشد. کاربر می‌تواند در هر لحظه از حساب کاربری خود خارج شود یا نرم افزار تامین آینده را از دستگاه خود پاک نماید؛ اما این موضوع به منزله انصراف از همکاری با تامین آینده نمی‌باشد. جهت پایان همکاری کاربر می‌تواند درخواست خود را از طریق رایانامه (info@taminayandeh.com) به پشتیبانی تامین آینده اعلام نماید. تامین آینده تلاش دارد تا در تمام اوقات نسبت به ارائه‌ی خدمات خوش آیند به مشتری جهت حفظ همکاری اقدام نماید؛ ولی در صورت درخواست مشتری نسبت به حذف اطلاعات مشتری و قطع همکاری اقدام خواهد نمود. لازم به ذکر است استفاده از خدمات تامین آینده هیچگونه محدودیتی برای مشتری جهت استفاده از خدمات بیمه‌ای یا سامانه‌های مشابه شرکت‌ها یا اشخاص دیگر ایجاد نمی‌کند.

ساعت پاسخ گویی:

تامین آینده جهت رفاه حال مشتریان از ساعت 8 الی 17 آماده پاسخ گویی تلفنی و برخط می باشد و در خارج از این ساعات بصورت برخط می توانید سوالات ، پیشنهادات، و انتقادات خود را ارسال نمایید.

محدوده جغرافیایی ارائه خدمات

خدمات تامین آینده منحصر به محدوده جغرافیایی خاصی نمی‌باشد و کاربران از هر نقطه‌ی جغرافیایی می‌توانند از خدمات برخط استفاده نمایند.

 

 

 

 

راه‌های ارتباطی

بیمه گذار می‌تواند از سرویس‌ها و خدمات تامین آینده استفاده نماید یا سفارش خود را اینترنتی ثبت کند یا به آدرس(info@taminayandeh.com)  رایانامه ‌بزند یا با تامین آینده بصورت برخط ارتباط برقرار نماید. این ارتباط از کانال‌های الکترونیکی انجام می‌شود و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست خود را نیز به صورت الکترونیکی دریافت نماید. آدرس و شماره تلفن و ایمیل اعلامی از طرف مشتری تنها کانال رسمی ارتباط با مشتری می‌باشد و تمامی ارتباطات تامین آینده با مشتری از طریق آنها صورت می‌پذیرد. خبر رسانی‌ها در مورد سرویس‌های ویژه، رویدادها و ... توسط تامین آینده انجام می‌شود و چنانچه کاربر تمایلی به دریافت نداشته باشد می‌تواند از طریق ‌تارنما یا نرم افزار نسبت به مدیریت این موارد اقدام نماید.

- ممکن است تامین آینده سؤالات نظرسنجی خود را بعد از انجام خرید یا استفاده از سامانه‌ی مدیریت بیمه از طریق پیامک برای مشتری ارسال نماید. مسیرهای ارتباطی رسمی با پشتیبانی‌های تامین آینده از جمله شماره تلفن، سامانه پیامکی، رایانامه یا کانال‌های ارتباطی شبکه‌های مجازی در قسمت تماس با ما درج شده و تامین آینده فقط از طریق این سامانه‌ها به ارتباط با مشتری می‌پردازد و هر گونه تماس با مشتری تحت نام تامین آینده از طریق دیگر موارد سوء استفاده از نام تامین آینده محسوب شده و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.