افتخاری دیگر برای کارگزاری رسمی بیمه تأمین آینده

کسب تندیس برنزین در چهارمین جشنواره رتبه بندی شرکت­های تابع شستا

 

شرکت کارگزاری رسمی بیمه تأمین آینده در سال اقتصاد مقاومتی: تولید – اشتغال، موفق به کسب تندیس برنزین در چهارمین جشنواره رتبه بندی شرکت­های تابع شستا گردید. در این مراسم که عصر روز دوشنبه مورخ 1396/12/14 در تالار تلاش وزارت رفاه و با حضور جناب آقای دکتر ربیعی؛ وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جناب آقای دکتر نوربخش؛ رئیس کل محترم سازمان تأمین اجتماعی، جناب آقای مهندس لطفی؛ مدیرعامل محترم شستا، جناب آقای مهندس ترکان؛ ریاست محترم هیات مدیره شرکت شستا و مدیران عامل شرکت­ها و سازمان­های تابع شستا برگزار گردید، شرکت­های برتر و حائز دریافت تندیس و لوح تقدیر معرفی شدند.

کارگزاری رسمی تأمین آینده که با هدف ارائه خدمات بیمه ای مطلوب و شایسته به مجموعه شستا تأسیس گردیده است، موفق گردید با تلاش تمامی کارکنان مجموعه و در طی مدت 10 سال که از زمان تأسیس آن می­گذرد؛ اعتماد شرکت­های تابع شستا را به عنوان امینی مشاور در موضوع بیمه جلب نماید و ماحصل این اعتماد و ارائه خدمات، کسب تندیس برنزی در چهارمین جشنواره رتبه بندی شرکت­های تابع شستا، می­باشد که توسط وزیر محترم تعاون، رفاه و تأمین اجتماعی به جناب آقای مهندس بزرگ زاده؛ مدیر عامل شرکت کارگزاری رسمی تأمین آینده، اهداء گردید.

شایان ذکر است طرح رتبه بندی شرکت های تابعه شرکت سرمايه گذاري تأمين اجتماعي براساس یک مدل بومی و استاندارد بر مبنای الگوهای کارت امتیازی متوازن و EFQM و با توجه به شاخص های تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی اجرا شد. مأموریت این طرح ارزیابی میزان تحقق راهبردهاي کلان سازمان تأمين اجتماعي مبني بر ارتقاي بازدهي سرمايه گذاري ها، تبیین و ترجمه سیاست­ها و خط مشی های شرکت سرمايه گذاري تأمين اجتماعي برای شرکت های تابعه و پایش مستمر آن‌ها است. از جمله سایر اهداف این طرح می توان به شناسایی و رفع کاستی ها ونقاط ضعف شرکت ها بر اساس نتایج ارزيابي عملکرد، به اشتراک گذاری تجارب برتر ودستاوردهای مدیریتی شرکت‌ها، زمینه سازی جهت حرکت شرکت ها در مسیر تعالی و توسعه پایدار و حضور در عرصه های بین المللی، و ايجاد انگيزه لازم در شرکت ها به منظور اعتلاي عملکرد و ترغيب به خود ارزيابي اشاره نمود

شركت كارگزاري بيمه تأمين آينده متعلق به شركت سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي براساس مجوز 28896 مورخ 1387/08/29بيمه مركزي ج . ا. ایران تشكيل و با كادري مجرب متشكل از مديران و اساتيد برجسته صنعت بيمه در رشته‌هاي مختلف بيمه‌اي با هدف ارائه مشاوره فنی و صدور بیمه نامه هایی متناسب با دارائیهای شرکتهای زیر مجموعه شستا در راستای حفظ و صیانت از اموال بیمه گذاران تشکیل گردید .

Raychatجستجو